...w trosce o przyszłość Twojego dziecka

Zespół

 

W naszym Centrum edukacyjnym stawiamy na jakość. Nasza kadra to ludzie pełni pasji i energii, odpowiednio dobrani pod względem osobowości, wykształcenia oraz doświadczenia.

 

Dorota Matuszczak – dyrektor Centrum edukacyjnego Dwujęzyczni. Licencjonowany nauczyciel w Centrum Helen Doron, licencjonowany nauczyciel Montessori. Prywatnie mama Jasia i Zosi. Uwielbiam pracę z dziećmi. Zawsze jestem pełna optymizmu, uśmiechu, zaangażowania i pozytywnej energii. Po ukończeniu studiów magisterskich z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz filologii angielskiej wiedziałam co chcę robić w życiu – pracować z dziećmi. Zaczęło się od fascynacji wczesną nauką języków obcych przez dzieci, przez badania nad metodą Helen Doron English aż do otworzenia własnego licencjonowanego centrum Helen Doron. Po kilku latach pracy z językiem oraz z dziećmi postanowiłam zrobić coś więcej – stworzyć miejsce gdzie dzieci będą czuły się jak w domu, jednocześnie ucząc się języka – drugiego, nie obcego. Tak powstało przedszkole Dwujęzyczni. Mam nadzieję, że nasza pasja, zamiłowanie do dzieci oraz radość uczenia pozwolą naszym Pociechom rozwinąć skrzydła a umiejętności, które zdobędą podczas lat spędzonych z nami będą dla nich solidna podstawą do dorosłego życia.

 

Dagmara Laszczkowska – moja podróż z językiem hiszpańskim rozpoczęła się podczas rocznego pobytu w Brazylii, kiedy to zaraziłam się miłością do kultury i krajów latynoskich. Nauczyłam się tam języka portugalskiego, który spodobał mi się tak bardzo, że postanowiłam zagłębić się również w znajomości języka hiszpańskiego i krajów hiszpańskojęzycznych. Dzięki wymianom zagranicznym podczas studiów filologicznych do krajów anglosaskich oraz hiszpańskojęzycznych miałam częsty kontakt zarówno z językiem hiszpańskim, jak i angielskim. Już wtedy wiedziałam, że praca z dziećmi jest moim żywiołem, stąd też rozpoczęłam studia pedagogiczne z kształceniem przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a praca w anglojęzycznym przedszkolu Montessori z każdym dniem utwierdza mnie w fakcie, iż nie zamieniłabym jej na żadną inną. Jestem licencjonowanym nauczycielem języka angielskiego metodą Helen Doron oraz licencjonowanym nauczycielem Montessori.

 

 

Ania Waleriańczyk – Absolwentka pedagogiki -edukacja elementarna i język angielski a od października zaczynam studia magisterskie z kierunku pedagogiki specjalnej. Od kiedy tylko pamiętam marzyłam o pracy nauczyciela i opiekuna maluchów. Od dziś, dzięki Dwujęzycznym mogę realizować swoje marzenia. Jestem osobą empatyczną i otwartą. Uwielbiam pracę twórczą, posiadam umiejętności plastyczne, które pragnę wykorzystać podczas pracy z Państwa dziećmi. W wolnych chwilach rysuję, koloruję oraz spędzam aktywnie czas. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie przebiegać pomyślnie, a że Państwa dzieci będą wracać w pełni zadowolone po dniu z nową ciocią

 

 

Ania Sobisz-Faria - Ukończyłam Studia I stopnia z Socjologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jestem również absolwentką Przygotowania Pedagogicznego, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Aktualnie studentka drugiego roku studiów magisterskich na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z elementami logopedii, Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi.  Na co dzień mama rocznego Fabiana. Należę do tej grupy ludzi, którzy mogą śmiało powiedzieć, że praca jest ich pasją.  Daje mi ona dużo satysfakcji, pozytywnej energii i wiele sytuacji do uśmiechu. Jestem zmotywowana do zdobywania doświadczenia, wiedzy i nowych umiejętności, aby moja wspólna praca z przedszkolakami przebiegała jak najprzyjemniej. Wychowywanie dzieci w sposób nowoczesny, ułatwiający im start w życie poprzez rozmowę z nimi w innym języku niż polski nie jest mi obce, ponieważ u nas w domu mówimy 3 a bywa, że i w 4 językach. Polski, angielski, portugalski nasz synek ma, na co dzień – mąż jest Portugalczykiem.  Tak małe dzieci przyswajają języki obce naturalnie, ponieważ nie boją się popełniać błędów. Dodatkowo nauka przebiega w miłej, zabawnej atmosferze bez wywierania presji na maluszkach. W wolnych chwilach lubię napić się pysznej kawy, wyjść na spacer z mężem i synkiem lub poczytać książkę.

 

 

projekt: Czarno na białym Pracownia Kreatywna