...w trosce o przyszłość Twojego dziecka

 Niños

 Grandes

 Amigos

 Adultos

 Examen

 Individual

Niños – język hiszpański dla dzieci w wieku 2-6 lat

 

 

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

 

Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 2 - 6 lat, które rozpoczynają lub kontynuują naukę języka hiszpańskiego z Centrum edukacyjnym Dwujęzyczni. Na każdym poziomie językowym dziecka oferujemy kurs dopasowany do jego wieku i umiejętności.

 

Czego dziecko nauczy się na kursie?

 

Na tym poziomie uczymy się komunikacji i fundamentalnych struktur językowych. Dużo mówimy, śpiewamy i bawimy się językiem zdobywając jego podstawy.

 

W czasie kursu dziecko pozna:

 

  • około 660 słów

 

  • 24 piosenki

 

  • gry i zabawy po hiszpańsku

 

A także:

 

  • rozwinie swoje zdolności poznawcze

 

  • zacznie formułować zdania po hiszpańsku

 

  • będzie mówić z dobrym akcentem

 

  • polubi język hiszpański.

 

Forma zajęć

 

Zajęcia, zgodnie z predyspozycjami dzieci w tym wieku, mają charakter zabawy językowej. Jest to nauka języka hiszpańskiego w oparciu o gry, zabawy, wierszyki i piosenki. Ważną rolę odgrywa śpiew połączony z tańcem. Jego celem jest nie tylko zaspokajanie ogromnej potrzeby ruchu, jaką dzieci odczuwają od najmłodszych lat, ale również doskonalenie umiejętności językowych poprzez melodię i tekst słowny, które pobudzają wyobraźnię dziecka.

 

Materiały do nauki

 

Zestaw składa się z:

 

  • 4 płyt CD zawierających materiał do słuchania

 

  • 4 ilustrowanych książeczek z ćwiczeniami

 

  • broszury z informacjami dla rodziców.

 

Zestaw zawiera materiał językowy podzielony na 9 rozdziałów. Muzyka, wierszyki i dialogi skonstruowane są w taki sposób, aby dany zakres materiału przyswajany był jak najbardziej efektywnie. Zestaw materiałów znajduje się w poręcznej teczce, dzięki której książeczki i płyty pozostaną w nienagannym stanie i służyć będą wiele lat.

 

Jaka jest wielkość grup?

 

Kursy odbywają się w grupach 4-8 osobowych, stworzonych specjalnie dla spokojnej i bezstresowej nauki Twojego dziecka.

 

Co po zakończeniu kursu? Czy jest kontynuacja?

 

Posiadamy obecnie 11 następujących po sobie poziomów, które tworzą spójny system nauczania. Kontynuacją kursu Niños są kursy Niños+, które pozwolą na utrwalenie oraz rozszerzenie materiału poznanego na kursie Niños. W zależnośći od wieku, w jakim dziecko rozpoczęło naukę, zostanie dobrany dla niego kurs dostosowany do jego wieku oraz umiejętności. Na kolejnym etapie nauki następuje przejście do kursu Grandes, dzięki czemu dziecko będzie mogło kontynuować naukę przez kilka lat na kolejnych kursach języka hiszpańskiego dla dzieci, a później również na kursach dla dorosłych.

 

 

Zapisz się już dziś.

 

 

lub

 

Wyślij formularz kontaktowy

 

 

projekt: Czarno na białym Pracownia Kreatywna