...w trosce o przyszłość Twojego dziecka

 Niños

 Grandes

 Amigos

 Adultos

 Examen

 Individual

Individual – kursy indywidualne – dostosujemy się do Twoich potrzeb

 

Organizujemy kursy dostosowane do Twoich aktualnych potrzeb.

 

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

 

Kurs przeznaczony jest dla osób, które potrzebują przygotowania językowego dopasowanego do konkretnej sytuacji życiowej, na przykład egzaminów gimnazjalnych, matury czy wyjazdu służbowego.

 

Czego nauczę się na kursie?

 

Ty decydujesz czy chcesz poprawić podstawowe sprawności językowe (czytanie, słuchanie, mówienie, pisanie, stosowanie struktur gramatycznych) czy skoncentrować się na innym interesującym Cię zagadnieniu. W zależności od Twoich potrzeb mogą być to specjalnie opracowane zajęcia przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, matury czy wyjazdu służbowego. Jesteśmy w pełni elastyczni, a nasze indywidualne podejście do klienta pozwala nam sprostać wszelkim oczekiwaniom.

 

Jaka jest wielkość grup?

 

Mogą być to zajęcia indywidualne lub w grupie 4-8 osobowej.

 

Forma zajęć

 

Forma zajęć zależy od potrzeb kursanta. Mogą być to gry i zabawy językowe z wykorzystaniem specjalnie opracowanych materiałów do nauki, konwersacje, nowoczesne metody nauki redagowania tekstów w języku hiszpańskim, przyjemna nauka w oparciu o warsztaty kulturowo-językowe z języka hiszpańskiego i wiele innych. Dobierzemy najskuteczniejszą z metod, aby pomóc Ci osiągnąć zamierzony cel!

 

Materiały do nauki

 

Materiały do nauki dostosowujemy do indywidualnych potrzeb kursanta.

 

 

Zapisz się już dziś.

 

 

lub

 

Wyślij formularz kontaktowy

 

 

projekt: Czarno na białym Pracownia Kreatywna