...w trosce o przyszłość Twojego dziecka

 Niños

 Grandes

 Amigos

 Adultos

 Examen

 Individual

Grandes –  język hiszpański dla dzieci w wieku 7-11 lat

 

 

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

 

Kurs przeznaczony jest dla dzieci rozpoczynających naukę języka hiszpańskiego w wieku powyżej 7 lat lub dzieci, które kontynuują naukę po kursach „Niños” i „Niños +”.

 

Czego dziecko nauczy się na kursie?

 

Na tym etapie rozwijamy wszystkie sprawności językowe:  czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Koncentrujemy się na mówieniu i komunikacji oraz wypracowujemy solidne podstawy gramatyczne i leksykalne.

 

W czasie kursu dziecko:

 

 • pozna około 1250 hiszpańskich słów

 

 • opanuje lub rozwinie podstawy czytania i pisania po hiszpańsku

 

 • pozna podstawowe struktury gramatyczne języka hiszpańskiego

 

 • pozna 16 nowych piosenek

 

A także:

 

 • będzie poprawnie formułować zdania po hiszpańsku

 

 • rozwinie swoje zdolności poznawcze

 

 • będzie mówić z dobrym akcentem

 

 • polubi naukę języka hiszpańskiego.

 

Forma zajęć

 

Zajęcia opierają się na stymulacji wielu zmysłów, co przyczynia się do efektywniejszego przyswajania materiału. Lekcje mają charakter zabawy językowej bazującej na specjalnie opracowanych grach i pomocach, które rozwijają i doskonalą umiejętności językowe dzieci. Zajęcia urozmaicane są również ciekawymi ćwiczeniami pomagającymi w nauce czytania i pisania w języku hiszpańskim.

 

Materiały do nauki

 

Zestaw składa się z:

 

 • 4 płyt CD zawierających materiał do słuchania

 

 • 2 książeczek z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami i zabawami językowymi, które uczą sprawności czytania i pisania w języku hiszpańskim

 

 • broszury z informacjami dla rodziców.

 

Zestaw zawiera materiał językowy podzielony na 18 rozdziałów. Muzyka, wierszyki i dialogi skonstruowane są w taki sposób, aby dany zakres materiału przyswajany był jak najbardziej efektywnie. Zestaw materiałów znajduje się w poręcznej teczce, dzięki której książeczki i płyty pozostaną w nienagannym stanie i służyć będą wiele lat.

 

Jaka jest wielkość grup?

 

Kursy odbywają się w grupach 4-8 osobowych.

 

Co po zakończeniu kursu? Czy jest kontynuacja?

 

Posiadamy obecnie 11 następujących po sobie poziomów, które tworzą spójny system nauczania. Kontynuacją kursu Grandes są kursy Grandes+, które pozwolą na utrwalenie oraz rozszerzenie materiału poznanego na kursie Grandes. W zależności od wieku, w jakim dziecko rozpoczęło naukę, zostanie dobrany dla niego kurs dostosowany do jego wieku oraz umiejętności. Na kolejnym etapie nauki następuje przejście do kursu Amigos, dzięki czemu dziecko będzie mogło kontynuować naukę przez kilka lat na kolejnych kursach języka hiszpańskiego dla dzieci, a później również na kursach dla dorosłych.

 

Zapisz się już dziś.

 

 

lub

 

Wyślij formularz kontaktowy

 

 

projekt: Czarno na białym Pracownia Kreatywna