...w trosce o przyszłość Twojego dziecka

Dlaczego my?

 

Centrum edukacyjne Dwujęzyczni tworzy grypa ludzi, dla których nauczanie języków obcych jest nie tylko pracą, ale i pasją, co sprawia, że w 100% angażujemy się w proces dydaktyczny wszystkich naszych uczniów.

 

Dwujęzyczni to miejsce, gdzie zaspokoimy najważniejsze potrzeby małego rozwijającego się człowieka w atmosferze pełnej akceptacji i szacunku dla jego indywidualności. Wiemy, że każde dziecko jest kreatywne, dlatego odkrywamy w nim talenty i zdolności oraz dbamy by je rozwijało, pozwalając mu dokonywać własne wybory.

 

W naszym przedszkolu zachęcamy do samodzielności. Praca odbywa się w myśl głównej idei koncepcji Marii Montessori: "Pomóż mi zrobić to samemu".

 

W Centrum edukacyjnym Dwujęzyczni  przez cały dzień mówimy w 3 językach (angielskim, hiszpańskim i polskim), dzięki czemu światopogląd kulturalny naszych podopiecznych jest szerszy niż u dzieci jednojęzycznych, którym często wydaje się, że w świecie liczy się jedynie ich język, kultura i zwyczaje.

 

Sprawiamy, że inne języki nie są dla dzieci obce. Wytwarzamy w  dziecku motywację do nauki kolejnego języka, a osiągnięty na tym etapie sukces daje podstawę do dalszej nauki i do nauki innych języków. Nigdy nie zmuszamy dziecka, by samodzielnie podejmowało próby mówienia, kiedy jeszcze nie czuje się gotowe. Dzieci same decydują, kiedy zaczną mówić w drugim języku. Dlatego też w naszym Centrum dziecko eliminuje stres, lęk oraz wstyd przed popełnieniem błędu. Pomaga mu w tym nauczyciel, który oprócz dostarczenia możliwie naturalnych, interesujących oraz prostych wypowiedzi, zapewnia dziecku atmosferę bezpieczeństwa i akceptacji.

 

Uczymy języków w sposób naturalny. Dla dziecka nauka języka obcego jest „zabawą w mówienie”. Nie boi się jej, wręcz na nią czeka. Uczy się bezwiednie, „przy okazji”. Nasze dzieci rozumieją dany język, mówią nim, myślą w tym języku, ale nie myślą o nim.

 

Ponadto, Centrum edukacyjne Dwujęzyczni to miejsce, które przygotowuje swoich uczniów do międzynarodowych egzaminów Cambridge (język angielski). Dzięki bogatej ofercie programowej nasi uczniowie mają zapewnioną kontynuację nauki na coraz wyższych poziomach językowych.

 

Zajęcia językowe prowadzone są w małych grupach (4-8 osób), dzięki czemu do każdego ucznia możemy podejść indywidualnie.

 

Nasze Centrum to nie tylko zajęcia językowe raz w tygodniu ale również szereg imprez dodatkowych takich jak np. Sleepover, czyli party spanie i śniadanie, bale karnawałowe oraz halloweenowe, dekorowanie świątecznych pierników czy też półkolonie letnie i zimowe.

 

Dwujęzyczni to miejsce gdzie łączymy naukę, zabawę, doświadczenie, profesjonalizm oraz pasję. Pozwól swojemu dziecku odkrywać świat razem z nami! Bądź Dwujęzyczny.

 

 

projekt: Czarno na białym Pracownia Kreatywna