...w trosce o przyszłość Twojego dziecka

 Niños

 Grandes

 Amigos

 Adultos

 Examen

 Individual

Amigos –  język hiszpański dla młodzieży w wieku 12-19 lat

 

 

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

 

Kurs przeznaczony jest dla młodzieży w wieku powyżej 12 lat, która rozpoczyna lub kontynuuje naukę języka hiszpańskiego z Centrum edukacyjnym Dwujęzyczni. Na każdym poziomie językowym nastolatka oferujemy kurs dopasowany do jego wieku i umiejętności.

 

Czego nauczę się na kursie?

 

W czasie nauczysz się:

 

 • około 2150 hiszpańskich słów

 

 • opanujesz i rozwiniesz umiejętności czytania w języku hiszpańskim i rozumienia ze słuchu

 

 • poznasz nowe struktury gramatyczne

 

 • zdobędziesz umiejętność pisania dłuższych form wypowiedzi w języku hiszpańskim

 

 • poznasz elementy kulturowe hiszpańskiego obszaru językowego

 

 • poznasz 7 piosenek.

 

A także:

 

 • nauczysz komunikować się w języku hiszpańskim w codziennych sytuacjach życiowych

 

 • będziesz mówić z dobrym akcentem

 

 • polubisz naukę języka hiszpańskiego.

 

Forma zajęć

 

Zajęcia prowadzimy metodą kompleksową. Forma, jak i treść oraz materiał gramatyczny dostosowane są do wieku, potrzeb i zainteresowań młodych ludzi. Najważniejszym założeniem jest dobra zabawa połączona ze skutecznością i poprawnością komunikacji. Nauka języka hiszpańskiego następuje poprzez uczestnictwo w sytuacjach stworzonych przez nauczyciela i maksymalnie zbliżonych do naturalnych, a także poprzez ćwiczenia i gry pozwalające w sposób ciekawy i efektywny przyswoić określony zasób materiału.

 

Materiały do nauki

 

Zestaw składa się z:

 

 • płyty CD zawierającej materiał do słuchania

 

 • 2 ilustrowanych książek z ćwiczeniami rozwijającymi umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu i pisania dłuższych form wypowiedzi

 

Zestaw zawiera materiał językowy podzielony na 12 rozdziałów. Każdy rozdział obejmuje zagadnienia rozwijające słownictwo, gramatykę, komunikację oraz kompetencje językowe. Muzyka i dialogi skonstruowane są w taki sposób, aby dany zakres materiału przyswajany był jak najbardziej efektywnie. Zestaw materiałów znajduje się w poręcznej teczce, dzięki której książeczki i płyty pozostaną w nienagannym stanie i służyć będą wiele lat.

 

Jaka jest wielkość grup?

 

Kursy odbywają się w grupach 4-8 osobowych.

 

Co po zakończeniu kursu? Czy jest kontynuacja?

 

Posiadamy obecnie 11 następujących po sobie poziomów, które tworzą spójny system nauczania. Kontynuacją kursu Amigos są kursy Amigos+ oraz Amigos++, które pozwolą na utrwalenie oraz rozszerzenie materiału poznanego na kursie Amigos. W zależności od wieku, w jakim dziecko rozpoczęło naukę, zostanie dobrany dla niego kurs dostosowany do jego wieku oraz umiejętności, dzięki czemu uczeń będzie mógł kontynuować naukę przez kilka lat na kolejnych kursach języka hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży, a później również na kursach dla dorosłych.

 

 

Zapisz się już dziś.

 

 

lub

 

Wyślij formularz kontaktowy

 

 

projekt: Czarno na białym Pracownia Kreatywna