...w trosce o przyszłość Twojego dziecka

 Niños

 Grandes

 Amigos

 Adultos

 Examen

 Individual

Adultos - język hiszpański dla dorosłych

 

 

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

 

Kurs przeznaczony jest dla rodziców dzieci uczęszczających do Centrum edukacyjnego Dwujęzyczni oraz innych osób dorosłych, które szukają dodatkowych możliwości nauki języka hiszpańskiego zarówno od podstaw jak i na wyższych poziomach nauczania. Na każdym poziomie językowym oferujemy kurs dopasowany do Twoich umiejętności.

 

Czego nauczę się na kursie?

 

Na tym kursie uczymy komunikacji na różnych poziomach zaawansowania – zarówno od podstaw jak i na wyższych stopniach znajomości języka. Rozwijamy wszystkie sprawności językowe od aspektów leksykalnych i gramatycznych po wymowę i redagowanie tekstów w języku hiszpańskim.

 

Forma zajęć

 

Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby jak najciekawiej przekazać omawiany zakres materiału. Łączymy wiele dostępnych metod, które mają na celu pobudzenie kursantów do nauki, przyśpieszenie procesu uczenia się oraz pomoc w przełamaniu lęku przed mówieniem w języku hiszpańskim. Zajęcia na każdym poziomie nauczania odbywają się wyłącznie w języku hiszpańskim, ponieważ taki system nauki pozwala na osłuchanie się z językiem oraz bardziej naturalne, a co za tym idzie, szybsze przyswajanie materiału. Nie należy jednak obawiać się tej metody nauczania, ponieważ Nasi lektorzy są specjalnie wyszkoleni do pracy w opisywanym systemie i potrafią skutecznie komunikować się z kursantami, którzy zaczynają rozumieć i mówić w języku hiszpańskim znacznie szybciej niż ma to miejsce podczas tradycyjnych kursów. Indywidualne i elastyczne podejście do każdego kursanta pozwala  na przezwyciężenie wszelkich trudności. Proces ten przyśpiesza również przełamanie lęku przed mówieniem w języku obcym, który często pojawia się przy wyjazdach zagranicznych, kiedy to jedyną możliwością porozumienia okazuje się język hiszpański.

 

Nauka z nami to wysoka jakość kształcenia i świetna zabawa!

 

Materiały do nauki

 

Zestaw składa się z:

 

  • płyty CD zawierającej materiał do słuchania

 

  • 2 książek zawierających materiał gramatyczny, leksykalny oraz zagadnienia rozwijające umiejętność komunikowania się w języku hiszpańskim

 

Zestaw zawiera materiał językowy podzielony na 18 rozdziałów. Materiały skonstruowane są w taki sposób, aby język hiszpański przyswajany był jak najbardziej efektywnie. Zestaw materiałów znajduje się w poręcznej teczce, dzięki której książki i płyta pozostaną w nienagannym stanie i służyć będą wiele lat.

 

Jaka jest wielkość grup?

 

Kursy odbywają się w grupach 4-8 osobowych.

 

 

 

Zapisz się już dziś.

 

 

lub

 

Wyślij formularz kontaktowy

 

 

projekt: Czarno na białym Pracownia Kreatywna